Tervendav mäekristallist ripats “Süda”

5.50

Mäekristall ehk selge ja kirgas kvarts on meie planeedil kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall tänu oma unikaalsele kristallivormile. Kvarts neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadide vabastaja. Mäekristalli leidub kõikjal maailmas.

Mäekristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele. Kvarts viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ning energiakeha ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja.

Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid ehk minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas ning mis võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus.

Mäekristall suurendab vaimset võimekust ning häälestab Sind Sinu vaimsele eesmärgile. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib kvarts välja häirivad segajad. Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel.

Soodustab suhete selginemist, juhtides eemale kõik segavad energiad, likvideerides sisemaailma kuhjunud kaose ja tuues rahu. Mäekristall on meisterravitseja ja kristalli võib kasutada iga haigusseisundi puhul ravi toetava abivahendina.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mõõdud: 20 x 20 mm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tervendav mäekristallist ripats “Süda””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)