Sünnikivi jaanuar! Pisike graanat ripats

5.00

Granaat on võimas energiat andev ja taastav kristall. Granaat puhastab tšakraid negatiivsest energiast ja annab neile uut energiat. Annab uut elujõudu ja tasakaalustab energiat, tuues vastavalt vajadusele kaaasa kas meelerahu või kirge. Öeldakse, et granaat on võimeline hoiatama läheneva ohu eest ja vanasti kanti teda kui talismani. Granaati on hea omada kriisiolukordades. Ta on iseäranis abiks situatsioonides, kus ei paista olevat väljapääsuteed, või kui elu on tükkideks purunenud või traumeeriv. Granaat tugevdab, aktiveerib ja toetab ellujäämisinstinkti, tuues julgust ja lootust näivalt lootusetutesse olukordadesse.

Granaadil on tugev side ajuripatsiga ning võib stimuleerida avaramat teadlikkust ja endiste elude meenutamist. Granaat aktiveerib ka teisi kristalle ja võimendab nende mõju. Möödunud elu meenutamiseks tuleks asetada granaat kolmandale silmale.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värv: kuldne.

Läbimõõt: 6 mm.

Materjal: granaat, 925 hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sünnikivi jaanuar! Pisike graanat ripats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!