Reguleeritava paelaga pisikestest mäekristallidest käevõru

7.50

Mäekristall on meisterravitseja ja kristalli võib kasutada iga haigusseisundi puhul ravi toetava abivahendina. 

Mäekristall ehk selge ja kirgas kvarts on meie planeedil kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall ehk kristallide maailma tõeline meister neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadide vabastaja.

Mäekristall tervendab ja ennetab haigusi, toimib hingetervendajana, suurendab vaimset võimekust ning häälestab selle kandjat kõrgemale juhatusele. Ta viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ning energiakeha ja tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid ehk minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas ning mis võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus.

Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib mäekristall välja häirivad segajad. Soodustab suhete selginemist, juhtides eemale kõik segavad energiad, likvideerides sisemaailma kuhjunud kaose ja tuues rahu.

 

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tegemist on minu lemmik käevõru stiiliga. Armasatan, kui saan käevõru ise enda käe järgi paika sättida. Lisaks ei ole käevõrul liiga palju kristalle, mille võimas energia võib ülitundliku inimese käed valutama panna. Kui sa valid endale ehet, siis ära kunagi vaata ehte suurust. Kristallide võimas energia on vägagi tuntav ka pisikese kivi puhul.

Huvitav tähelepanek! Armastatud Lea Dali Leon kirjutas oma raamatus “Joonista valgus”, kuidas ta kasutas tulemuslikult suuri mäekristalli kuule ravi toetava abivahendina võitluses rinnavähiga.

Kristalli läbimõõt on 5-6 mm. Käevõru ümbermõõt on reguleeritav (maksimaalne ümbermõõt 18 cm).

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Reguleeritava paelaga pisikestest mäekristallidest käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)