Rahustav viirukipuu, pelargooni ja bergamoti eeterlike õlide segu nahale “Rahu”

Viirukipuu, pelargooni ja bergamoti eeterlike õlide segu loob sisemise rahu ja emotsionaalse tasakaalu! Toode on rullikuga pudelis. 

Kanna õli mugavalt spetsiaalse rulliku abil randmele, kaelale või oimukohtadele ning lihtsalt hinga aroomi sisse. See väärtuslik eeterlike õlide segu on lahjendatud õrnatoimelise baasõliga ning rikastatud E-vitamiiniga. Need 10 milliliitrised rullikuga pudelid on väga käepärased lihtsaks ja kiireks aroomiteraapiaks, ükskõik, kus Sa ka ei viibiks. Sobilik kasutamiseks terve päeva vältel, stressirohketel aegadel ja pingelistel hetkedel. Toode on maalähedases pruunis kinkepakendis. Valmistatud Inglismaal. Toote koostise leiad lisainfost.

Viirukipuu eeterlik õli on üks võimsamaid eeterlikke õlisid maailmas, mida kasutatakse keskendumisvõime parandamiseks, mediteerimiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks, enese rahustamiseks, igapäevaselt ärevuse ja depressiooni leevendamiseks. Suurepärane õli ka rasedusjärgse depressiooni leevendamiseks. Viirukipuu on abiks ka halva une korral, kergendab hingamist, rahustab ja tasakaalustab närvisüsteemi. Aitab leevendada kroonilist stressi ja ärevust. Viirukipuu loob kõrgenenud meeleolu ja lisab rahulolutunnet.

Pelargoon oma mõnusa roosilaadse aroomiga on ülim õli stressi ja pingete vähendamiseks ning emotsionaalsete muutuste tasakaalustamiseks. Pelargoon on lõõgastav, rahustav ja stressi leevendav. Pelargoon on looduslik antidepressant. Pelargoon aitab tõsta meeleolu ning saavutada heaolutunde.

Bergamot on troopiline vili, mis kuulub tsitruseliste perekonda. Bergamoti eeterlik õli on saadud selle vilja koorest. See mõnusa aroomiga eeterlik õli toimib tõhusa antidepressandina, tõstes tuju, parandades meeleolu, andes energiat ning leevendades negatiivseid mõtteid. Samuti toob bergamot mõtteselgust ja uut vaimujõudu, aidates imehästi erinevate projektide ja koolitöödega.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

7 laos

Kirjeldus

✨ Minu kogemus ✨

Minu ellu tulevad minu tooted just siis, kui ma neid kõige rohkem vajan. Ma ei oskaks tänulikum ollagi nende imeliste eeterlike õlide segude eest. Need aitavad mind tohutult. Tänaseks olen ära proovinud nii rõõmu kui ka rahu eeterlike õlide segud. Kui esimene paneb tõesõna naeratama ja õnnetunnet tundma, siis teine võtab imekiirelt ära ärevuse ja muudab rahulikuks. Minul on seda vaja läinud korra ja pean mainima, et toime on ülikiire. Küll aga olen seda viimastel päevadel kasutanud oma kuueaastase poja rahustamiseks ja tulemus on üllatav.

Viimased paar nädalat on mu poeg lasteaeda läinud ning jäänud suure emotsiooni ja pisaratega. Sellistel emotsionaalsetel päevadel ta ei saa oma tunnetega hakkama ega suuda rahuneda. Päevad on olnud rasked ja nutt on kerge tulema. Rääkimisest pole olnud abi, ent oleme üksipulki kõik läbi arutanud, mis võiks talle sellist kurbust tekitada. Kõlama jäi ikka igatsus emme vastu. Ta on tundlik, nagu minagi. Emotsioonid on võimendatud, nagu minulgi.

Kui hakkasin rahustavat eeterlike õlide segu lapse randmetele määrima ja palusin tal hommikuse nutuhoo ajal seda sisse hingata, ta rahunes. Ja see rahunemine on kiire. Uksest väljudes lehvitasin veel nutvale lapsele, ent akna peal nägin juba poissi, kes enam ei nutnud. Aeg-ajalt tõstis ta randme nina juurde ning lehvitas edasi. Varasemalt tihkus ta nutta ikka väga kaua. Kolme päeavaga nutt kadus ja minust jäi maha täiesti rõõmus laps. Viimased päevad on poiss mulle ütlenud: “Emme, mul läks täna hästi. Ma ei nutnudki.” Olen talle alati ütelnud, et nutta võib alati, aga on näha ja tean omast käest, et selline pidev kontrollimatu emotsionaalsus on kehale tohutult kurnav. Ja kuueaastasele ma juba julgen õli randmetele määrida. Atoopikuna oskab ta õlide ja kreemidega väga hästi ümber käia ning seega on tema puhul välistatud võimalus, et õli satub silma.

Aroomiteraapia on suureks abiks. Minule meeldib eeterlikke õlisid määrida just randmetele, et ma saaksin ise reguleerida, kui palju ja kui intensiivselt ma soovin aroomi sisse hingata. Kaela peal on tunda seda aga kogu aeg, kuniks aroomi jätkub.

✨✨✨

Tähelepanu! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Nahaärrituse ilmnemisel lõpeta koheselt toote kasutamine. Väldi kokkupuudet silmadega, vajadusel loputa koheselt veega. Hoida eemal laste ja lemmikloomade haardeulatusest.

Kaal: 50 g.
Kogus: 10 ml.

Koostis: Triticum Vulgare iduõli, E-vitamiin (Tokoferool), Bergamoti õli (Citrus Bergamia), Pelargooni õli (Pelargonium Graveloens), Viirukipuu õli (Boswellia Carterii), Limoneen*, Linalool*, Tsitronellool*, Geraniool*, Tsitraal*. *Esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Bränd: Agnes + Cat.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rahustav viirukipuu, pelargooni ja bergamoti eeterlike õlide segu nahale “Rahu””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)