Õrn ja kaunis inglite kristalli opaliidiga käevõru

8.50

Tegemist on minu lemmik kristalliga, mis loob mulle tugeva sideme inglitega ning öösel kandes toob mulle õigel ajal ette hoiatavad unenäod. Mina kannan opaliiti ripatsina südametšakra kohal. Leia Sina oma ehe ja koht, kus seda kanda. 

See imeline erinevates värvivarjundites kumav opaliit ehk inglite kristall on inimese poolt looduslikest elementidest loodud kõrge energiaväärtusega klaaskristall. Opaliit aitab enda kaitseingliga kontaktis olla ning kristalli öösel kandes toob võimsad ettekuulutavad unenäod.

Opaliit kutsub enda poole neid, kellel on vaja inglitelt sõnumeid saada!

Opaliit aitab ja toetab Sind. Suurendab rahutunnet ja aitab vabastada muremõtted. Aitab ingleid paremini mõista, nendega kontaktis olla ja nende märkidest ning sõnumitest aru saada, ka inglinumbritest.

Opaliit aitab inglitel alati õigel ajal Sinu juurde pääseda, olles justkui ankruks, mille abil Sinu kõrvale kinnituda. Mida kauem on opaliit Sinuga kontaktis, seda tugevamaks muutub Sinu ja inglite vaheline side. Opaliidil on olemas vägi ja jõud, mis avab Sinu auraväljas inglite jaoks võimaluse olla Sinuga hingelises kontaktis.

Opaliit aitab saavutada hingelisi muudatusi ning viia läbi spirituaalse transformatsiooni. Opaliit aitab Sul hingelisel tasandil edasi liikuda. Kui sind huvitab inglitemaailm ning soovid veelgi rohkem nende kohalolu tunda, siis opaliit aitab seda saavutada. Opaliit on ühendus kaitseingli ja teiste inglitega.

Opaliit on toeks kõige raskemal ajal, kui hinges valitseb segadus ning tunned ennast jõuetu ning elust väsinuna. Opaliit aitab sellistel hetkedel ingleid Sinu lähedal hoida, aitab kaitseinglil jõudu anda ning positiivsele rajale edasi suunata.

Opaliit aitab Sul enda lähedasi paremini mõista ning tervendab teievahelist sidet. Opaliit aitab tervendada suhtekriise ning mõttetutest arusaamatustest lahti saada. Opaliit on tööedu kristall tervendamise ja ravitsemise alal.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Õrn ja kaunis inglite kristalli opaliidiga käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)