Inglikristalli opaliidiga võtmehoidja “Unenäopüüdja”

8.99

Toodet saab kasutada nii võtmehoidjana kui ka ripatsina koti või riietuseseme küljes. Opaliiti ehk inglikristalli saab ka keti või nahkpaelaga eraldi südametšakra kohal kanda. Opaliit kutsub enda poole neid, kellel on vaja inglitelt sõnumeid saada!

Komplekti kuulub: unenäopüüdja, kaitsva Nazari silmaga sulg, opaliit ja Hamsa käsi. Võtmehoidjat kaunistavad ilusad suled.

Unenäopüüdja on pärit Põhja-Ameerika põlisameeriklastelt. Algne unenäopüüdja ​​oli valmistatud painduvast oksast, mis ühendati ringiks ja seejärel kinnitati sellele suled. Unenäopüüdja ring viitab eluringile. Juba ka indiaanlaste unenäopüüdjad rippusid nende laste voodite kohal, sest usuti ja siiani usutakse, et unenäopüüdja ​​püüab halvad mõtted ja unenäod võrku kinni ning ilusad libisevad läbi sulgede alla otse magava lapse pähe. Esimesed päikesekiired põletavad aga võrku kinni jäänud hirmu ning õuduse.

Kaitsev silm ehk “Nazari silm” on silmakujuline amulett, mis Türgi rahvausu kohaselt kaitseb “kurja silma” eest. Kuri silm on kavatsusega tehtud halb, negatiivsust täis mõte. Kurja silma omanik vaatab kadeda ja kurja pilguga, tehes nii teistele halba. Väikeseid versioone kaitsvast silmast kantakse ehtena ja suuri klaassilmi riputatkse hästi nähtavale kohale, soovituslikult sissepääsu vastas olevale seinale.

Hamsa käsi on läbi ajaloo olnud kaitse kurja ja ebaõnne eest. Usutakse, et Hamsa toob selle kandjale head õnne, tervist, küllust ning edu kõigis tegemistes.

Ära unusta oma võtmehoidjat ka aeg-ajalt puhastada ja kristalli laadida, nagu iga teist kristalli ja talismani.

 

1 laos

Kirjeldus

Tähelepanu, tootel on üks sinine sulg, mis ei ole nii kohev, nagu pildilt paistab!

Materjal: metall.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Inglikristalli opaliidiga võtmehoidja “Unenäopüüdja””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)