Imekaunis lihvimata kristall – tiigrisilm 🤎

10.00

Tiigrisilmaga kaasa tulev afirmatsioon:
“Ma luban looval energial voolata läbi minu.”

Afirmatsioonid on positiivsed laused, mis aitavad endale luua sedalaadi elu, mida soovid ja vajad. Need on jõulaused, mis algatavad muutuse ja tervenemise.

Kui soovid saavutada materiaalset edu, siis tiigrisilm on kindlasti üks neist kristallidest, mis Sind aitab. Tiigrisilma kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm aktiveerib külluseenergia seal, kus kristall parasjagu on. Kui kannad tiigrisilma, siis see aktiveerib külluse Sinu auras. Kui hoiad kristalli oma töölaual, siis toob tiigrisilm külluse läbi töö. Tegemist on kindlasti ühe küllusenurga, või -karbi kristalliga, mida võib vabalt kokku panna ka teiste külluse kristallidega nagu näiteks tsitriini ja rohelise aventuriiniga. Külluse ehk jõukusenurk on maja esiuksest või teie toa uksest kõige kaugem vasakpoolsem nurk.

Tiigrisilm on ka kaitse kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide ja needuse vastu. Tiigrisilm suudab kaitsta kurjuse, ebaõnne needusliku maagia ja üleüldise halva eest. Tiigrisilm on tugev kaitsekristall Sinu autosse, sest aitab ära hoida avariisid, rikkeid ja kahjustusi. Tiigrisilm annab kaitse selle eest, et midagi tõsist ei juhtuks. Kinnitan, sest minu tiigrisilma kristall autos on mind hoidnud avariivabalt alates juhilubade saamise hetkest aastast 2016.

Tiigrisilm annab tuge sihtide saavutamisel ning aitab teha vahet soovmõtlemisel ehk sellel, mida tahaksid ja sellel, mida tõepoolest vaja on. Kristall on kasulik nii enda kui ka teiste inimeste vajaduste äratundmiseks. Tiigrisilmast on kasu dilemmade ja sisemiste konfliktide lahendamisel, eriti nende puhul, mis on tekkinud uhkuse ja põikpäisuse tõttu.

Tiigrisilm ravitseb enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusega seotud probleeme. Abistab oma annete ja võimete äratundmisel ning vastupidi – ületamist vajavate vigade nägemisel. Tiigrisilm toetab sõltuvat isiksust muutuste tegemisel. Annab emotsionaalsele kehale energiat, leevendab depressiooni ja parandab meeleolu

Kivi kasutamine: kanna kaasas, paiguta autosse (kaitseks, õnnetuste ärahoidmiseks), aseta kehale tervendamist vajavasse kohta (tervendab silmi, ravitseb kurku ja suguorganeid, leevendab spasme, abi murtud luude paranemisel), aseta nabatšakrale (vaimseks maandamiseks).

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma sĂĽdamesoovi vastu ja lausu ĂĽlekannet tehes oma soov – sĂĽdamest ja tundega!

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Tähelepanu! Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga kristall on erinev. Konkreetse kristalli läbimõõt jääb vahemikku 3–5 cm.

Tootega on kaasas puuvillane kotike ja lihtne ingliskeelne informatsioonikaart (pildil).

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imekaunis lihvimata kristall – tiigrisilm 🤎”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)