Imeilus reguleeritava paelaga punase jaspise kaelakee

8.00

Kaelakee on mugava reguleeritava paelaga, mis on ilusasti punutud punase jaspise ümber. Valmistatud käsitööna Indias.

Punane jaspis on juurtšakrakristall. Jaspis toetab keha pikaajalise haiguse või haiglas olemise korral ja annab kogu organismile uut energiat. Toetab vereringet, seede- ja suguorganeid.

Punase jaspise imeilus punane toon tuleneb sellest, et tema koostises leidub rauda. Indiaanlased uskusid, et punane jaspis on Maa veri ja jõud ning hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Punane jaspis toetab ja hoiab stressiaegadel ning toob hinge rahulikkust ja terviklikkust. Annab energiat ja elujõudu. Aitab muuta inimest tugevamaks ja vastupidavamaks. Väga kasulik neile, kellel on vaja oma töös palju füüsilist jõudu rakendada või kellel on väga pikad tööpäevad.

Punane jaspis on suurepärane abiline taassünni juuures ehk punane jaspis aitab inimesel ka väga suurtest probleemidest välja tulla ja enda elu otsast peale alustada. Punane jaspis õpetab riskide võtmist õigetel aegadel, blokeerib ära negatiivse mõtlemisviisi iseenda suhtes, vabastab ebaõnne energiat inimese auraväljast, aitab taastada kire elu ja elamise vastu. Punane jaspis annab meelekindlust kõigi püüdluste puhul ning suurendab tahtejõudu ja usku endasse. Julgustab iseendaga aus olema ja toob probleemid päevavalgele enne, kui need üle pea kasvavad. Soodustab kiiret mõtlemist ning projektide elluviimist. Ergutab kujutlusvõimet ja aitab ideid ellu viia.

Punane jaspis kaitseb elektromagnetkiirgusest tuleneva väsimuse eest, maandab energiaid, neelab negatiivsust, puhastab aurat ja tšakraid. Punasel jaspisel on oskus juhtida inimese tähelepanu sellele, mis võib temale ohtlikuks osutuda. Kasulik on hoida punast jaspist ka autos või auto võtmete küljes. Kasuta jaspist pikka aega, sest see kristall töötab aeglaselt ja järk-järgult.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number. 

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

 

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Pikkus: ca 35 cm (pikkus on reguleeritav).

Tähelepanu! Kuna tegemist on looduslikku päritolu kiviga, siis iga ehe on teisest veidi erinev! Kahte täpselt ühesugust ehet pole võimalik looduslikust kivist luua.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imeilus reguleeritava paelaga punase jaspise kaelakee”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!