Suur ja ilus orgoniit ingel mäekristall

32.50

See imeilus seisev ingel on suur, ligikaudu 7 cm kõrge. See orgoniit ingel koosneb mäekristallist, katalüüsitud klaaskiudvaigust ja metalliosakestest. Orgoniit on muutunud ajaga väga populaarseks vaimseks ravivahendiks ja kaitseks elektromagnetilise saaste vastu. Paljud inimesed märkavad orgoniidi juuresolekul positiivset mõju, emotsioonid ja meeleolu tõuseb. On ka täheldatud, et neil, kellel on uinumisega probleeme, saavad orgoniidi läheduses paremini ja sügavamalt magada. Lisaks aitab inglisümboolika inimesel paremini leida kontakti enda inglite ja inglitemaailmaga. Aitab inglite kohalolu tajuda ja mõista nende märke paremini.

Mäekristall ehk selge ja kirgas kvarts on meie planeedil kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall ehk kristallide maailma tõeline meister neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadide vabastaja.

Mäekristall tervendab ja ennetab haigusi, toimib hingetervendajana, suurendab vaimset võimekust ning häälestab selle kandjat kõrgemale juhatusele. Ta viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ning energiakeha ja tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid ehk minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas ning mis võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus.

Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib mäekristall välja häirivad segajad. Soodustab suhete selginemist, juhtides eemale kõik segavad energiad, likvideerides sisemaailma kuhjunud kaose ja tuues rahu. Mäekristall on meisterravitseja ja kristalli võib kasutada iga haigusseisundi puhul ravi toetava abivahendina. 

 

1 laos

Kirjeldus

Kõrgus: 70 mm.

Iga ingel on teisest veidi erinev, kordumatu ja ainulaadne, mistõttu võib veidi erineda pildil nähtavast inglikujust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur ja ilus orgoniit ingel mäekristall”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)