Imeilus lihvimata kristall – must obsidiaan 🖤

10.00

Musta obsidiaaniga kaasa tulev afirmatsioon:
“Ma olen rahulik, tugev, keskmes ja rahumeelne.”

Afirmatsioonid on positiivsed laused, mis aitavad endale luua sedalaadi elu, mida soovid ja vajad. Need on jõulaused, mis algatavad muutuse ja tervenemise.

Must obsidiaan on väga võimas kaitsev kristall, mis moodustab kilbi negatiivsuse vastu. Must obsidiaan aitab kaitsta nii inimese kui kodu aurat ning ka esemete energiat.

Must obsidiaan on väga tugev aura kaitsja ja selles oleva energia puhastaja. Viib aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis depressiooni tekitada. Blokeerib psüühilisi ründeid ja hajutab armastuseta mõtted. Aitab sügavale läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda. Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ning leevendab üliemotsionaalsust. Kristallist on palju abi väga tundlikele inimestele. Obsidiaan neelab negatiivsed energiad keskkonnast ja annab tugevust ajal, mil seda vajatakse.

Obsidiaan töötab äärmiselt kiiresti ja suure väega, mistõttu on selle kõrvale vaja ka leebemaid kristalle (roosa kvarts, lumikvarts jne), et selle kristalli võimas mõju ei põhjustaks närvilisust.

Kivi kasutamine: kanna kaasas või aseta kehal sobivale kohale (edendab seedimist, eemaldab mürke, lahustab blokaade ning pingeid, puhastab lubjastunud artereid, leevendab artriidivalu, liigeseprobleeme, krampe ja vigastusi. Eliksiir on kasulik šoki korral. Obsidiaan vähendab valu, toetab vereringet, soojendab jäsemeid).

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma sĂĽdamesoovi vastu ja lausu ĂĽlekannet tehes oma soov – sĂĽdamest ja tundega!

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Tähelepanu! Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga kristall on erinev. Konkreetse kristalli läbimõõt jääb vahemikku 3–4 cm.

Tootega on kaasas puuvillane kotike ja lihtne ingliskeelne informatsioonikaart (pildil).

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imeilus lihvimata kristall – must obsidiaan đź–¤”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)