Väga naiselik kuukivi ja apatiit käevõru

18.00

Kuukivi on uute alguste kivi. Nagu nimigi ütleb, siis on kuukivi ühendatud Kuu ja intuitsiooniga. Nagu kuu, on ka kivi peegeldav ja meenutab meile, et nagu Kuu kasvab ja kahaneb, on ka kõik muu osa muutuste tsüklis. Kuukivi kõige võimsam mõju avaldub tunnete rahustamises. Kuukivi edendab intuitsiooni ja empaatiat ning soodustab helgeid unenägusid, eriti täiskuu ajal.

Kuukivi on traditsiooniliselt kasutatud psüühiliste võimete suurendamiseks ja selgeltnägemise arendamiseks. Psühholoogiliselt mõjub kuukivi rahustavalt. Kuukivi on täidetud naiseliku energiaga. Kuukivi tasakaalustab naiselikku-mehelikku energiat ning abistab mehi, kes tahavad saada ühendust oma naiseliku, pehmema küljega. Kuukivi on seega suurepärane vastumürk ülemäära macho`likule mehele ja liiga agressiivsele naisele. Emotsionaalselt rahustab kuukivi ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab tundeid. Kuukivi suurendab emotsionaalset intelligentsust. Kuukivi toob kaasa sügava emotsionaalse tervenemise ja ravitseb seedekulgla ülemiste osade häireid, mis on seotud emotsionaalse stressiga. Kuukivi saab kasutada ka hüperaktiivsete laste rahustamiseks.

Tähelepanu! Naised võiksid kuukivi täiskuu ajaks eemaldada.

Apatiidil on võime inspireerida. Apatiit arendab psüühilisi andeid ja vaimset häälestumist, soodustab sügavat meditatsiooni, suurendab kundalini energiat (sisemine vaimne ja seksuaalne energia) ja hõlbustab suhtlemist ja eneseväljendust kõigil tasanditel.

Apatiit avardab teadmisi ning leevendab kurbust, apaatiat ja viha. Apatiit vähendab ärrituvust ja saab jagu emotsionaalsest kurnatusest. Vabastades energia juurtšakrast, vähendab apatiit frustratsiooni ja toetab süütundeta kirge. Apatiit suurendab motivatsiooni. Apatiit toetab avatust ja sotsiaalselt vaba suhtlemist. Apatiit kõrvaldab negativismi iseenese ja teiste suhtes. Apatiit on kasulik ka hüperaktiivsetele ja autistlikele lastele.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väga naiselik kuukivi ja apatiit käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!