Energeetiliselt puhastav Palo Santo & lõhnheina viiruk

2.50

Viiruk on lihtsaim viis ruumi puhastamiseks ebavajalikest energiatest ja heade energiatega asendamiseks. Kodu energeetiliselt puhastades ava alati aken või aknad, et negatiivne energia saaks koduseinte vahelt välja minna.

Saladusliku väega Palo Santo, mis tähendab tõlkes püha puud, on pärit Lõuna-Ameerikast ning on olnud indiaanlaste seas üks enim kasutatavaid taimi. Palo Santo on pärast salveid ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada uut energiat nii kodukeskkonda, kristallidesse kui ka inimese auravälja. Selle püha puu suits tõmbab ligi rahustavaid energiaid, sobides ideaalselt pingete ning negatiivsuse maandamiseks. Palo Santo puu tervendab ka energiaväljasid. Kui energiaväljad ei tööta korralikult, hakkavad kimbutama haigused, kurbus, stress. Palo Santo magus aromaatne lõhn rahustab ja lõõgastab.

Lõhnheina kasutatakse nagu Palo Santotki ruumi puhastamiseks ebavajalikest energiatest. Lõhnhein aitab õnne tuua ja õnneenergiad liikuma panna. Koos Palo Santoga moodustab see kooslus mõnusa aroomi koju või kontorisse.

11 laos

Kirjeldus

Selles ilusas pakendis on 8 kauapõlevat (jämedat) viirukit. Tooted on valmistatud käsitööna. 100% vegan. Imelise aroomiga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Energeetiliselt puhastav Palo Santo & lõhnheina viiruk”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)