Energeetiliselt puhastav Palo Santo & lõhnheina viiruk

(1 ülevaade)

Viiruk on lihtsaim viis ruumi puhastamiseks ebavajalikest energiatest ja heade energiatega asendamiseks. Kodu energeetiliselt puhastades ava alati aken või aknad, et negatiivne energia saaks koduseinte vahelt välja minna.

Saladusliku väega Palo Santo, mis tähendab tõlkes püha puud, on pärit Lõuna-Ameerikast ning on olnud indiaanlaste seas üks enim kasutatavaid taimi. Palo Santo on pärast salveid ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada uut energiat nii kodukeskkonda, kristallidesse kui ka inimese auravälja. Selle püha puu suits tõmbab ligi rahustavaid energiaid, sobides ideaalselt pingete ning negatiivsuse maandamiseks. Palo Santo puu tervendab ka energiaväljasid. Kui energiaväljad ei tööta korralikult, hakkavad kimbutama haigused, kurbus, stress. Palo Santo magus aromaatne lõhn rahustab ja lõõgastab.

Lõhnheina kasutatakse nagu Palo Santotki ruumi puhastamiseks ebavajalikest energiatest. Lõhnhein aitab õnne tuua ja õnneenergiad liikuma panna. Koos Palo Santoga moodustab see kooslus mõnusa aroomi koju või kontorisse.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

11 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Minu kogemus: Tegemist on väga kvaliteetse tootega, mida reedab juba ainuüksi pakend. Ütlen ausalt, et tegemist on sellise viirukiga, mida julgen vabalt panna ka kingikotti. Juba läbi pakendi on tunda väga meeldivat Palo Santo ja lõhnheina aroomi. See viiruk on väga meeldiva lõhnaga, üldsegi mitte tavapärasele viirukile iseloomulikult vänge. Sobib ka neile, kes muidu ütlevad, et viiruki lõhn on liiga intensiivne. Viiruk põleb ca 60 min. Palo Santo ja lõhnheina viirukit kasutan mina kodus hea enesetunde loomiseks ning oma toodete ja kristallide puhastamiseks ning väestamiseks.

Selles ilusas pakendis on 8 kauapõlevat (jämedat) viirukit. Tooted on valmistatud käsitööna. 100% vegan. Imelise aroomiga. Põlemisaeg: ca 60 min.

1 arvustus tootele Energeetiliselt puhastav Palo Santo & lõhnheina viiruk

  1. katre

    Naturaalse ja kerge lõnaga. Kui tavalisetl kodus teised krimbsutavad viirukilõna peale nina siis seda viirukit põletades ei häirinud viiruki aroom kedagi. Lisaks on viiruki kui kokkupressitud taimedest. Soovitan!!

Lisa arvustus

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)