Suured Palo Santo ja sandlipuu viirukipulgad Peruust

8.00

Pakki kuulub neli suurt Palo Santo ja sandlipuu viirukipulka. Ühe viiruki põlemisaeg on ca 2 tundi.
See puhta taimse ja kauakestva aroomiga viiruk on võitnud minu südame! Tõeline nauding kehale ja vaimule. 

Saladusliku väega Palo Santo,mis tähendab tõlkes püha puud, on pärit Lõuna-Ameerikast ning on olnud indiaanlaste seas üks enim kasutatavaid taimi. Palo Santo on pärast salveid ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada uut energiat nii kodukeskkonda, kristallidesse kui ka inimese auravälja. Selle püha puu suits tõmbab ligi rahustavaid energiaid, sobides ideaalselt pingete ning negatiivsuse maandamiseks. Palo Santo puu tervendab ka energiaväljasid. Kui energiaväljad ei tööta korralikult, hakkavad kimbutama haigused, kurbus, stress. Palo Santo magus aromaatne lõhn rahustab ja lõõgastab.

Sandlipuu on väike puu, mis kasvab enamasti Lõuna-Aasias. Selle aromaatset puitu kasutatakse hästilõhnavate nikerdiste tegemiseks. Raviomadused on siiski vaid õlil, mida eraldatakse puidust alkoholi või vee abil. 

Sandlipuu toimib kui looduslik närvirahusti. Sandlipuu on väga rahustava toimega, sobides hästi ärevuse, närvilisuse, ärrituse, stressi, depressiooni ja pingete leevendamiseks. Sandlipuu on ühteaegu nii lõõgastav kui ka virgutav. Sandlipuu aroom mõjub antidepressandina ning on leitud, et sandlipuul on antibakteriaalne ja antiseptiline toime. Sandlipuu aitab puhastada kodu ja väeesemeid halvast energiast. Viirukit tasub põletada ka siis, kui teil on käinud kodus või tööjuures külaline, kes on toonud halbu uudiseid või riiu. Sandlipuu eemaldab ruumist halbu lõhnu, asendades need sügava, rikkaliku ja müstilise puidulõhnaga.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number. 

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

 

5 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Päritolumaa: Peruu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suured Palo Santo ja sandlipuu viirukipulgad Peruust”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!