Suured Palo Santo ja kaneeli viirukipulgad Peruust

8.00

Pakki kuulub neli suurt Palo Santo ja kaneeli viirukipulka. Ühe viiruki põlemisaeg on ca 2 tundi.
See puhta taimse ja kauakestva aroomiga viiruk on võitnud minu südame! Tõeline nauding kehale ja vaimule. 

Saladusliku väega Palo Santo,mis tähendab tõlkes püha puud, on pärit Lõuna-Ameerikast ning on olnud indiaanlaste seas üks enim kasutatavaid taimi. Palo Santo on pärast salveid ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada uut energiat nii kodukeskkonda, kristallidesse kui ka inimese auravälja. Selle püha puu suits tõmbab ligi rahustavaid energiaid, sobides ideaalselt pingete ning negatiivsuse maandamiseks. Palo Santo puu tervendab ka energiaväljasid. Kui energiaväljad ei tööta korralikult, hakkavad kimbutama haigused, kurbus, stress. Palo Santo magus aromaatne lõhn rahustab ja lõõgastab.

Mõnusalt hubase ja magusa aroomiga kaneeli loob kahtlemata kodutunde. Kes siis ei teaks seda tunnet, kui astud koduuksest sisse ja vastu pahvatab mõnusate kaneelisaiade hingepaitav aroom. Kaneelil on lisaks heale aroomile ka tugevad tervendavad omadused. Kaneel on tugev meeleolu parandaja, mistõttu võiks seda kasutada alati ka koosviibimistel pere ja sõpradega. Kaneel muudab ajukeemiat, vabastades stressis ja aidates lõõgastuda. Kaneeli kasuta ka siis, kui sul on probleeme uinumisega. Kaneel on ka tugev küllusetaim, mis avab rahalise õnne jaoks vajalikud energiad, aidates ligi kutsuda häid materiaalseid võimalusi. Põleta seda kodus, eriti aga just küllusega seotud esemete kõrval, nagu küllusekarbi, külluse kristallide ja rahakoti ning raha vahetus läheduses. Kaneel võib vähendad vaimset väsimust, parandada keskendumisvõimet ja vähendada närvidest põhjustatud kurnatust ning depressiooni.

Kaneelipuu kasvab Indias, Sri Lankal, Komooridel ja Seišellidel, kuid parim kaneeliõli on pärit madagaskarilt. Kaneeli kasutasid juba kreeklased, roomlased ja muistsed egiptlased ning selle meditsiinilisi omadusi on ammust aega hinnanud India ja Hiina rahvad. Arvatakse, et kaneeli meeldivalt soe ja vürtsikas lõhn suurendab ka psüühilist võimekust.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number. 

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

 

4 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Päritolumaa: Peruu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suured Palo Santo ja kaneeli viirukipulgad Peruust”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!