Laste fotoposter “Minu aasta – 12 KUUD”

18.00

Olen arvamusel, et lastele kujundatud poster peaks olema ilus, huvitav ja ka õpetlik. Poster “Minu aasta (12 kuud)” saigi just neid kolme omadust silmas pidades loodud. Ent see poster peidab endas palju rohkem, kui esmapigul paistab – see jutustab lugu! Iga vanema enda teha, milliseid sõnu ta selle loo jutustamiseks parasjagu kasutab. Ent lastele see lugu meeldib ja on oht, et nad soovivad kuulda seda veel ja veel.

Poster “Minu aasta” õpetab imelihtsalt looma seoseid detailide ja kuu nimetuste vahel. Üsna kiiresti hakkavad tekkima küsimused: “Emme, millises kuus lehed langevad?”, “Emme, millises kuus lumememm sulab?”, “Emme, millises kuus on palju õisi?” … Ja ise loodud seosed püsivad meeles!

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

Kategooria:

Kirjeldus

🌟 Väikestele uudistajatele väga hästi vastupidav poster on trükitud tavalisest paksemale 260–300 grammisele poolläikivale fotopaberile.

🌟 Suur A2 (42 x 59 cm) mõõdus poster loob oma erksate värvidega imeilusa efekti nii lastetuppa, lasteaeda kui ka kooli.

🌟 Postri riputamiseks sobib kasutada nii raami, postririputit, paberisiini kui ka kleepmassi.

🌟 Poster jõuab Sinuni ilma raamita turvaliselt ja kergelt postitustorusse rulli keeratult.

🌟 Soovitus! Enne postri seinale riputamist soovitan jätta selle kuni ööpäevaks siledale pinnale puhkama, et poster saaks loomulikul teel taas sirgeks vajuda.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Laste fotoposter “Minu aasta – 12 KUUD””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)