Langeva suitsu efektiga koonusviiruki põleti “Suured kivid”

15.00

Pole midagi rahustavamat, kui põletada enese lemmik aroomiga koonusviirukit nõnda ilusas põletis. Tagasivooluga koonusviirukid suitsevad mõlemast otsast. Ülemine suitsujuga tõuseb ühtlase joana õhku ning alumine loob rahustava langeva suitsu efekti. Valge suitsujuga langeb kosena mööda kive anumasse, pakkudes hämmastavat vaatemängu. Tagasivooluga koonusviiruki põlemist on iga kord tohutult nauditav vaadata. Tegemist on pisikese koonusviiruki põletiga (mõõdud lisainfos).

Meelepärase aroomiga tagasivooluga koonusviirukid saad valida SIIT.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kirjeldus

Materjal: vaik.

Mõõdud: 7.5cm x 9.3cm x 12 cm (kõrgus x laius x sügavus).

Tähelepanu! Parima efekti saavutamiseks põleta tagasivooluga koonusviirukit siseruumis sellises kohas, mis on eemal igasugusest äkilisest õhuliikumisest. Kasuta põletis ainult tagasivooluga koonusviirukeid, sest tavalised koonusviirukid ei loo soovitud efekti. Tagasivoolu efekti saavutamiseks võib kuluda pärast viiruki süütamist kuni kümme minutit. Pärast tagasivooluga koonusviiruki põletamist on normaalne, et põletile ilmub õline jääk. Õlijäägi saad kergesti eemalda niiske lapiga.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Langeva suitsu efektiga koonusviiruki põleti “Suured kivid””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!