Imekaunis lihvimata kristall – tsitriin 💛

13.00

Tsitriiniga kaasa tulev afirmatsioon:
“Täna ma tervitan täie enesekindlusega uusi kogemusi.”

Afirmatsioonid on positiivsed laused, mis aitavad endale luua sedalaadi elu, mida soovid ja vajad. Need on jõulaused, mis algatavad muutuse ja tervenemise.

Tsitriin on võimas puhastaja ja uuendaja. See päikese jõudu kandev kristall on ebatavaliselt kasulik. Tsitriin soojendab ja annab energiat ning arendab loovust.

Tsitriin on üks neid kristalle, mis ei vaja puhastamist. Tsitriin neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning kaitseb seetõttu suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil. Puhastab tšakraid, eriti päikesepõimiku ja nabatšakrat. Aktiveerib kroontšakra ja avab intuitsiooni.

Tsitriin on ka üks küllusekristalle. Tsitriin tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõiki häid asju. Tsitriin on õnnelik, helde kristall ja innustab Sind jagama seda, mis sul on, lisaks aidates säilitada olemasolevat. Sellel kristallil on vägi anda rõõmu kõigile, kellel see on. Nukrusel ja negatiivsusel pole tsitriini läheduses kohta. See on ka kasulik kivi ka rühma- või pere lahkhelide silumisel.

Tsitriin tõstab enesehinnangut ja eneseusaldust ning kõrvaldab hävitavad kalduvused. Soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljendamist. Muudab vähem tundlikuks, eriti arvustamise suhtes, ja innustab kasutama konstruktiivset kriitikat. Aitab arendada positiivset suhtumist ja optimistlikku tulevikuvaatamist, et mineviku küljes rippumise asemel eluga kaasa minna. Tsitriin edendab rõõmu uutest kogemustest ja innustab uurima iga võimalikku lähenemisteed, kuni leiad parima lahenduse.

Suurendab keskendumist ja elavdab mõistust. Oivaline kristall depressioonidest, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Tsitriin toodab sisemist rahu. Aitab informatsiooni läbi töötada, olukordi analüüsida ja neid positiivses suunas juhtida. Äratab kõrgema meele, suurendab elurõõmu, vabastab negatiivsed jooned, hirmud ja tunded kõige sügavamatel tasanditel. Saab jagu hirmust vastutuse ees ja kaotab viha.

Tsitriin aitab emotsioone tasakaalustada, annab energiat ja kosutab füüsilist keha. Kristall on kasulik neile, kes on tundlikud keskkonna- ja muude väliste mõjude suhtes. Ettevaatust, mitte puhastada ja laadida aknalaual, sest tsitriin pleegib päikese käes.

Kastamine: kanna kaasas, aseta kodu jõukusenurka või rahakarpi (külluse ehk jõukusenurk on maja esiuksest või teie toa uksest kõige kaugem vasakpoolsem nurk).

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma sĂĽdamesoovi vastu ja lausu ĂĽlekannet tehes oma soov – sĂĽdamest ja tundega!

 

1 laos

Kirjeldus

Tähelepanu! Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga kristall on erinev. Kuna tsitriin on kallis kristall, siis on ka selle toote puhul tegemist pisikese 2 cm läbimõõduga kristallitükiga.

Tootega on kaasas puuvillane kotike ja lihtne ingliskeelne informatsioonikaart (pildil).

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imekaunis lihvimata kristall – tsitriin đź’›”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!