Imeilus lihvimata kristall – sodaliit 💙

13.00

Sodaliidiga kaasa tulev afirmatsioon:
“Ma usaldan oma intuitsiooni ja luban sellel juhtida minu valikuid.”

Afirmatsioonid on positiivsed laused, mis aitavad endale luua sedalaadi elu, mida soovid ja vajad. Need on jõulaused, mis algatavad muutuse ja tervenemise.

Sodaliit on rahutooja, maandades närvilisi energiaid, eemaldades ärevust ja blokeerides kahjulikke energiaid. Sodaliit aitab muutuda tänulikumaks, ausamaks, heatahtlikumaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul iseendaga aus olla ning vabastab harjumusi ning mõttelaadi, mis ei too ei Sinule ega teistele midagi head.

Sodaliit on enesetervendamise, taastamise ja transformatsiooni läbi viiva toimega kristall. Pikaajaline sodaliidi kandmine või suuremates kogustes oma kodus hoidmine toob väga suuri muudatusi hingeellu.

Sodaliit on kristall, mis aitab avada peidetud spirituaalseid andeid, nagu näiteks selgelttajumine, selgeltkuulmine, selgeltnägemine või telepaatilised oskused. Sodaliit kuulub intuitsiooni ja spirituaalse arendamise ning inglikristallide sekka. Sodaliit on seotud ülemiste tšakratega, kõige enam just kolmanda silma tšakraga. Sodaliit muudab intuitsiooni tugevamaks, arendab inimest spirituaalsemaks ning selle käigus avab hinge müstikale. Sodaliit aitab nii inglite kui ka hingedega ühenduses olla.

Sodaliit loob emotsionaalset tasakaalu ja rahustab paanikahoogusid. Võib muuta kaitselolekus või ülitundlikku inimest, lastes vabaks tuumikhirmud, foobiad, süütunde ja kontrollmehhanismid, mis takistavad inimest olema see, kes ta tegelikult on. Tõstab enesehinnangut, kergendab enesega leppimist ja suurendab eneseusaldust. Sodaliit on kristall, mis toob varjus olevad omadused pinnale, et võtta need vastu ilma hukkamõistuta.

Sodaliit kõrvaldab vaimse segaduse. Soodustab ratsionaalset mõtet, objektiivsust, tõde ja intuitiivset taju koos oma tunnete sõnastamisega. Kuna sodaliit rahustab meelt, siis võimaldab vastu võtta ka uut informatsiooni. Sodaliit ergutab vanade vaimsete seisundite ja jäikade mõttemallide vabastamist, luues ruumi uute arusaamade praktikasse rakendamiseks.

Sodaliit on ka kirjanike kristall, mis toob inspiratsiooni ja häid ideid. Sodaliit kaitseb ideede varastajate eest ja blokeerib ära ebaõnne, mis võib kirjanikku saata. Sodaliit on ka iseäranis kasulik rühmatöös, sest toob harmooniat ja solidaarsust ühise eesmärgi poole püüdlemisel. Stimuleerib usaldust ja seltsimehelikkust rühma liikmete vahel.

Kivi kasutamine: kanna kaasas, hoia kodus teiste samaliigiliste kristallide seas või pane tervendamist vajavale kohale (tasakaalustab ainevahetust, puhastab elundeid, turgutab immuunsüsteemi, võitleb kiirguskahjustuste ja unetusega, ravib kurku, häälepaelu ja kõri ning on abiks käheda hääle ja seedehäirete puhul. Alandab palavikku ja vererõhku ning stimuleerib vedelike neeldumist kehas). Intuitsiooni ja kolmanda silma aktiveerimiseks hoia tükikest kristalli üks öö oma padja all.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

2 laos

Kirjeldus

Tähelepanu! Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga kristall on erinev. Konkreetse kristalli läbimõõt jääb vahemikku 2.5–3 cm.

Tootega on kaasas puuvillane kotike ja lihtne ingliskeelne informatsioonikaart (pildil).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imeilus lihvimata kristall – sodaliit 💙”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!