Imearmas nimeline kodutööde tabel Sinu lapsele (PDF fail)

3.50

Selle imearmsa kodutööde tabeliga harjuvad ja õpivad Sinu lapsed tegema erinevaid kodutöid! Tabel sobib imehästi nii poisile kui ka tüdrukule. Tabel on nimeline ehk ostu sooritamisel saad märkuste lahtrisse kirjutada lapse nime, kellele tabel läheb. Tabel jõuab Sinuni meili teel PDF-failina ja failis on 12  erineva loomalapse pildiga lehekülge – iga kuu jaoks üks! Esimesse lahtrisse saate koos lapsega kirjutada kodutöö ja teise lahtrisse saate pärast kodutöö tegemist kleepida  meelepärase kleepsu. Tabel mahutab kuni kümme kodutööd. Tabelit saad uuesti printida ja kasutada aastaid!

Kategooria:

Kirjeldus

Kui lapsel pole motivatsiooni või tal pole kujunenud koristamisharjumust, siis kodutööde tabel aitab tuua põnevust ja elevust majapidamistööde tegemisse. Iga vanem saab ise otsustada, kas premeerida tabeli täitumist või mitte, ent väikestele lastele on preemiaks ka juba kleepsude kleepimine koristamise järgselt. Üsna kiirelt muutuvad tabelisse kirja pandud koristustööd lapse igapäeva osaks ja nad ausõna ei pane tähelegi, et koristavad üks hetk ka ilma, et see töö neil tabelis kirjas oleks.

Lase lapsel valida meelepärased kodutööd teie majapidamistööde nimekirjast ja põnevuse säilitamiseks võiksite majapidamistöid kuude lõikes vahetada. Tabel on prinditav kuni A2 suuruses.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imearmas nimeline kodutööde tabel Sinu lapsele (PDF fail)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)