Ilusad kaelakeega kristallsüdamed kinkekarbis

Valikus on kuue erineva kristalliga kaelakeed: ametüst, mäekristall, roosa kvarts, roheline aventuriin, lasuriit, must obsidiaan. Kõikide kristallide kasulikud omadused leiad lisainfost. Kristallsüdame läbimõõt on 2,4 x 2 x 1 cm (kõrgus x laius x sügavus). Toode on pakendatud kinkekarpi. Reguleeritava kaelakee pikkus on ca 41 cm (+ 4 cm). Tugev musta värvi pael on kvaliteetse lobster-kinnitusega. Väga ilus kingitus iseendale või lähedasele!

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ametüst on üks kõige vaimsemaid kristalle, edendades jumalikku armastust, andes võime taibata selle tõelist olemust ning arendades isetust ja vaimset tarkust. Ametüst avab intuitsiooni ja suurendab vaimseid andeid. Aitab tunda end terviklikumana, keskendunumana ja oma võimeid kontrollida. Ametüst on kolmanda silma tšakra kristall. Ametüst puhastab aurat ja kujundab ümber negatiivset energiat. Kaitseb vaimsete rünnete eest, muutes ründe energia armastuseks. Muundab madalamad energiad vaimse ja eetermaailma kõrgemateks võngeteks. Ametüst on erakordselt kasulik meelele, rahustades või ergutades vastavalt vajadusele. Tasakaalustab nii liigset elevust kui norutunnet. Mediteerimisel juhib mõtted maapealsetelt asjadelt rahu ja sügavama mõistmise juurde. Ametüst suurendab lootust, tõstab tuju ja rahustab hirme. Aitab tuua selgust, lõõgastust, rahuliku une. Ametüst hajutab viha, raevu, hirmu, ärevust. Leevendab kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega. Parandab mälu, suurendab motivatsiooni ning soodustab uute ideede omaksvõtmist. Ametüst tugevdab immuunsüsteemi, leevendab peavalu ja vabastab pingetest. Toetab mõõdukust, saades jagu igat liiki sõltuvustest ja blokeeringutest. Ametüsti ei tohiks kasutada paranoia ega skisofreenia puhul. Mitte puhastada ega laadida päikesevalgusega, sest ametüst pleegib päikese käes.

Mäekristall ehk selge ja kirgas kvarts on meie planeedil kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall ehk kristallide maailma tõeline meister neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadide vabastaja. Mäekristall tervendab ja ennetab haigusi, toimib hingetervendajana, suurendab vaimset võimekust ning häälestab selle kandjat kõrgemale juhatusele. Ta viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ning energiakeha ja tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid ehk minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas ning mis võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus. Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib mäekristall välja häirivad segajad. Soodustab suhete selginemist, juhtides eemale kõik segavad energiad, likvideerides sisemaailma kuhjunud kaose ja tuues rahu. Mäekristall on meisterravitseja ja kristalli võib kasutada iga haigusseisundi puhul ravi toetava abivahendina.

Roosa kvarts on kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on rahustav, olles asendamatu suurte elusündmuste korral. Kui soovid armastust ligi tõmmata, siis vaata kindlasti roosa kvartsi poole. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. Tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajalike muutustega leppimisel. Roosa kvarts on emotsionaalselt kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab roosa kvarts sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest. Kui Sa pole kunagi armastust tunda saanud, avab roosa kvarts Sinu südame, nii et muutud armastusele vastuvõtlikuks. Kui oled aga armastanud ja kaotanud, lohutab Sind leinas. Roosa kvarts õpetab ka kuidas iseennast armastada, mis on elulise tähtsusega, kui oled olnud arvamusel, et Sind ei armastata. Inimene ei saa vastu võtta armastust ega vastu armastada, kui ei armastata iseennast. Roosa kvarts aitab imehästi iseendale andestada ja enesega leppida ning tugevdab eneseusaldust ja enesehinnangut.

Roheline aventuriin on väga võimas jõukuse kristall. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Stabiliseerib meeleseisundit, ergutab taju ja suurendab loovust. Avab alternatiive ja võimalusi, iseäranis neid, mida pakuvad teised inimesed. Roheline aventuriin on lohutaja ja südame ravitseja ning üldine harmoniseerija, kaitstes südant. Toob asjad tagasi kontrolli alla ja on kasulik pahaloomuliste haiguste puhul. Hoiab ära iiveldust ning vabastab negatiivsetest emotsioonidest ja mõtetest. leevendab viha ja ärritust. Üleüldine tervendaja, mis annab inimesele hea enesetunde ning meelerahu. Võimaldab elada iseenese südames.

Lasuriit aitab avada kolmandat silma ja tasakaalustada kurgutšakrat. Vabastab kiiresti stressist, luues sügava rahuseisundi. Lasuriidi meelerahu on tohutu, olles võtmeks vaimsete saavutuste juurde. Lasuriit on kaitsev kivi, mis kontakteerub vaimsete valvuritega. Tunneb ära psüühilise ründe, blokeerib selle ja suunab energia tagasi selle allika juurde. Õpetab mõistma räägitud sõna väge ning võib pöörata tagasi needusi või haigusseisundit, mida on põhjustanud minevikus välja ütlemata jäänud asjad. Lasuriit harmoniseerib füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja hingelist tasandit. Nende tasandite tasakaalustamatus võib lõppeda depressiooni, haigusseisundi ja eesmärgikaotusega. Lasuriit julgustab võtma endale eluülesannet. Ilmutab sisemist tõde, suurendab eneseteadlikkust ning võimaldab eneseväljendust vabalt ja kompromisse tegemata. Kui allasurutud viha põhjustab kurguprobleeme või suhtlemisraskusi, aitab lasuriit need vabastada. Lasuriit annab inimesele kestvat ausust, kaastunnet ja õiglust. Lasuriit on tugev mõtete võimendaja. Stimuleerib kõrgemaid meeleandeid, tuues objektiivsust ja selgust. Innustab loovust allikale häälestumise läbi. Lasuriit aitab silmitsi seista tõega, ükskõik kust seda leiad, ja vastu võtta seda, mida see tõde õpetab. Lasuriit toetab sind oma arvamuste väljaütlemises ja toob harmooniat konfliktidesse. Õpetab aktiivse kuulamise väärtust. Lasuriit seob armastus- ja sõprussuhteid ning abistab tunnete ja emotsioonide väljendamises.

Lisainfo

Valik

Ametüst, Lasuriit, Mäekristall, Must obsidiaan, Roheline aventuriin, Roosa kvarts

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ilusad kaelakeega kristallsüdamed kinkekarbis”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)