Tule, müüme ja kasvame koos!

Olen väike-ettevõtja, nagu Sinagi. Olen täpselt sama lihtne inimene, nagu Sinagi. Ja mul oli täpselt sama palju abi vaja, nagu on ehk Sinulgi. Olen pikalt mõtelnud, kuidas saaksin pakkuda meie enda andekatele inimestele omalt poolt seda pisikest abi, mida vajasin ka mina, et ennast ja oma tooteid näidata, müüa ja lisarahagi teenida.

Olen näinud käsitöögruppides imelisi tooteid ja imearmsaid inimesi, kelle ainus soov oleks, et tema tooted paistaksid teiste seast silma. Paraku liiguvad selliste gruppide postitused kiiremini, kui silm jõuab pilkuda ja nii mõnigi toode kaob silmapiirilt enne, kui potentsiaalne ostja jõuab reageerida. Ja kui palju on meil ikka aega, et sellistesse gruppidesse niisama kondama minna …

Suure vaeva, hoole ja armastusega sai püsti minu pisike veebipoeke, kuhu lisan jõudumööda enese loomingut. Aga tahaksin lisada ka Sinu oma, armas ettevõtja! Tahaksin täita selle e-poe andekate inimeste loominguga ja aidata nii mõnelgi alustajal, kellel on puudu nii jälgijaskonnast kui ka enda isiklikust e-poest, anda endale ja oma toodetele hoogu. Ma ei tegutse suurelt, mistõttu töötan südamega ja võtan igat klienti kui oma inimest, kelle pisikesed mured on mulle olulised ja rõõmud suuremadki, kui saame neid koos kogeda.

Kuna armastan kirjutada, hobikorras ka pildistada ja oma pood on olnud minu ammune unistus, siis olen loonud Sinu jaoks teenuse, mis sisaldab toodete müümist, tootetekstide kirjutamist, tootefotode tegemist, toodete saatmist ning kliendisuhtlust Sinu eest. Olen Sinu inimene ja Sinu toodete e-pood ❤ Loe läbi “Tule müüma” ja küsi lisa, kirjutades meiliaadressil hingega@hingega.ee.

(0)