Võimsa energiaga püriit ja hematiit käevõru

13.50

Püriit on võimas külluse- ja kaitsekivi. Püriit aitab ligi tõmmata rahaenergiat. Paiguta püriit teiste küllust ligi tõmbavate kristallide juurde, küllusenurka, töölauale või kanna kristallina rahakotis või ehtena. Töölauale pandud püriiditükk annab ümbritsevale alale energiat, millest on abi, kui kavandad suuremat ärilist ettevõtmist.

Püriit kaitseb negatiivse ja ebavajaliku energia eest, annab elujõudu ning suurendab tasakaalu ja tahtejõudu.  Selgitab meelt ja ergutab mõttetegevust, seega mõjub hästi mälule ja õppimisvõimele. Püriit tõstab enesekindlust ja annab eneseusku. Leevendab ärevust ja frustratsiooni. Aitab melanhoolia ja sügava meeleheitega toime tulekul. Suurendab hapniku hulka veres ning tugevdab vereringesüsteemi. Suurendab energiat ja võidab väsimuse. Takistab energialekkeid füüsilisest kehast ja aurast. Tervendamisel on selle mõju erakordselt kiire, tuues esile haigusseisundi põhjuse.

Hematiit on väga tõhus maandaja ja kaitsekivi. Hematiit harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Kasutades hematiiti kehavälisel rändel, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse. Hematiit lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiaid aurasse sisenemast, seades taas jalule rahu ja harmoonia. Hematiit toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja sisendab usaldust. Hematiit kõrvaldab enesepiirangud ja aitab areneda. Hematiit on kasulik, kui soovitakse üle saada sundidest ja sõltuvustest. Hematiit ravitseb ülesöömist, suitsetamist ja üldse igal kujul ülemäärast enese tungidele järeleandmist. Hematiit aitab leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem õppimiskogemused. Vaimselt stimuleerib hematiit fokusseeritust. Hematiit parandab mälu ja soodustab originaalset mõtlemist. Kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel. Hematiit taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust ning võib eemaldada kehast liigset soojust.

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 19 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Võimsa energiaga püriit ja hematiit käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)