Võimas kaitse! Risti sümboliga musta obsidiaani ripats

10.50

Rist, üks vanimaid sümboleid, on elu, taeva ja igaviku sümbol. Risti sümbol pakub spirituaalset kaitset ohtude ja halbade inimeste eest.

Must obsidiaan on väga võimas kaitsev kristall, mis moodustab kilbi negatiivsuse vastu. Must obsidiaan aitab kaitsta nii inimese kui kodu aurat ning ka esemete energiat.

Must obsidiaan on väga tugev aura kaitsja ja selles oleva energia puhastaja. Viib aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis depressiooni tekitada. Blokeerib psüühilisi ründeid ja hajutab armastuseta mõtted. Aitab sügavale läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda. Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ning leevendab üliemotsionaalsust. Kristallist on palju abi väga tundlikele inimestele. Obsidiaan neelab negatiivsed energiad keskkonnast ja annab tugevust ajal, mil seda vajatakse.

Obsidiaan töötab äärmiselt kiiresti ja suure väega, mistõttu on selle kõrvale vaja ka leebemaid kristalle (roosa kvarts, lumikvarts jne), et selle kristalli võimas mõju ei põhjustaks närvilisust.

 

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mõõdud: ca 45 x 27 mm.

Materjal: metall, opaliit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Võimas kaitse! Risti sümboliga musta obsidiaani ripats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)