Väärtusliku energiaga draakoni verekivi käevõru

13.50

Draakoni verekivi on üks jaspise liikidest. Kui see ääretult ligitõmbava ja väärtusliku energiaga kristall esmakordselt avastati, siis arvati, et see on kivistunud draakoniveri. Kristalli punakas värvus sümboliseerib verd ja ülejäänud värvid – rohekas, beežikas ja pruun – draakonit ennast. Kristalli on seni avastatud vaid vähestest kohtadest ning seega pole teda väga palju saadaval.

Draakoni verekivi aitab väga palju ja kiirelt neid, kes on hingelt haavatavad, muutes auravälja tugevamaks. Tugeva auraga inimene on enesekindlam ega lase teistel inimestel ja nende arvamusel ennast mõjutada. Mida tugevam on aura, seda rohkem kutsud Sa oma ellu positiivsust, õnne ning seda enam oled säästetud erinevatest halbadest situatsioonidest ja isegi terviseriketest. Hoiab ära arvustamist, hindamist, kritiseerimist, kadestamist ja õelutsemist. Hoia draakoni verekivi lähedal, kui Sind ümbritsevad negatiivsed pilgud või oled langenud vaimse kiusamise ohvriks.

Suurendab tahtejõudu, isiklikku väge ja jõudu.

Draakoni verekivi on südametšakra kristall. Soodustab vaimset kasvu ja toetab vaimset enesetervendamist. Draakoni verekivil on oskus inimese hinges olevat kurbust eeterkehast vabastada. Kui tunned, et oled pidevalt kurb ja endast väljas, siis draakoni verekivi on Sinu jaoks õige südametšakra kristall, aidates sellel kõigel vabaneda, südametšakra haavadel terveneda ja südametšakrat tugevamaks muuta.

Kui oled enda seest üles leidnud oma ande, naudid seda ja oled loonud sellest oma töö, siis draakoni verekivi aktiveerib külluse-, rikkuse- ja eduenergiate liikumise ning rahavoolu. Draakoni verekivi aitab olla Sul sinu erialal edukas!

Draakoni verekivi kaitseb suhet ja toob suhtesse stabiilsust. Õhutab armastust, kirge ja andestust ning tõmbab ligi ohtralt armastavat energiat. Kanna draakoni verekivi kaasas, kui suhtes on tõsisem kriis. Vabastab riidudest põhjustatud valu ja stressi.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Minu kogemus: Draakoni verekivi on minu elus uus kristall ja tänaseni pole mul kokkupuudet temaga veel olnud. Tegemist on kristalliga, mis mind toote e-poodi lisamise ajal suisa enda poole tõmbas. Minule üllatuseks on tegu väga tugeva toimega südametšakra kristalliga, mis vabastab väga hästi hinges olevat kurbust. Arvasin, et mul on kõik hästi, kuniks panin kristalli käele ja olin esimene päev täiesti teises maailmas, pisarates ja tõesti – ka kurvas meeleolus. Mitte ärritunud ega vihane, vaid kurb. Alles siis meenus kristalli omadus südametšakrat tervendada. Tuli välja, et minu hinge oli kogunenud palju teemasid, mis vajasid vabastamist ja tervendamist. Ka teemad, mis olid seotud minu töö ja kutsumusega. See on üks imelisi omadusi, sest kui laseme vanast lahti, hakkab elu muutuma.

Draakoni verekivi kandes olen ka täheldanud, kuidas minu mõte seoses minu tööga on hakanud liikuma ja ideed sündima, sest kristall aitab neid, kes on leidnud oma kutsumuse. Õieti paeluski mind kristalli omadus aktiveerida külluse- ja eduenergia. Täna näen, et kristall teeb seda läbi minu enese mõtete ja ideede, kuidas küllus ja rikkus enda poole tõmmata.

Intuitiivselt kannan mina kaitsvat käevõru vasakul ja teisi paremal käel. Kui oled käevõru soetanud, siis lihtsalt mõtle kummale käele sa selle asetaksid. Su mõte läheb ise vastavas suunas, vastavale käele ja käsi reageerib. Mina jään praegu oma tunnetusele kindlaks ja ütlen, et vasak käsi on kaitse käsi, kust ebavajalik energia läheb välja ja parem võtab kristalli kõik head omadused kenasti vastu. Vasakukäelistel on seega vastupidi. Internetis on igasugust informatsiooni, ent enese sisetunne on alati kõige parem teejuht. Minul tuleb ka koheselt silme ette pilt, kus ma tõstan oma vasaku käe kellegi või millegi peatamiseks ja parema käega kutsun kedagi või midagi ligi.

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm). Kuna tegemist on loodusliku päritolu tootega, siis iga käevõru on teisest veidi erinev.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väärtusliku energiaga draakoni verekivi käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)