Tugev külluse käevõru tiigrisilma ja tsitriiniga

13.50

Ülespoole tõstetud londiga elevant on tugev külluse sümbol. Lisaks sümboliseerib elevant jõudu, tarkust, pikaealisust, õnne, lojaalsust ja edasipüüdlikkust ning tegu on väga heaendelise loomaga.

Tiigrisilma kantakse õnne, külluse ja rikkuse ligimeelitamiseks. 

Kui soovid saavutada materiaalset edu, siis tiigrisilm on kindlasti üks neist kristallidest, mis Sind aitab. Tiigrisilma kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm aktiveerib külluseenergia seal, kus kristall parasjagu on. Kui kannad tiigrisilma, siis see aktiveerib külluse Sinu auras. Kui hoiad kristalli oma töölaual, siis toob tiigrisilm külluse läbi töö. Tegemist on kindlasti ühe küllusenurga, või -karbi kristalliga, mida võib vabalt kokku panna ka teiste külluse kristallidega nagu näiteks tsitriini ja rohelise aventuriiniga. Külluse ehk jõukusenurk on maja esiuksest või teie toa uksest kõige kaugem vasakpoolsem nurk.

Tiigrisilm on ka kaitse kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide ja needuse vastu. Tiigrisilm suudab kaitsta kurjuse, ebaõnne, needusliku maagia ja üleüldise halva eest.

Tiigrisilm annab tuge sihtide saavutamisel ning aitab teha vahet soovmõtlemisel ehk sellel, mida tahaksid ja sellel, mida tõepoolest vaja on. Kristall on kasulik nii enda kui ka teiste inimeste vajaduste äratundmiseks. Tiigrisilmast on kasu dilemmade ja sisemiste konfliktide lahendamisel, eriti nende puhul, mis on tekkinud uhkuse ja põikpäisuse tõttu.

Tiigrisilm ravitseb enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusega seotud probleeme. Abistab oma annete ja võimete äratundmisel ning vastupidi – ületamist vajavate vigade nägemisel. Tiigrisilm toetab sõltuvat isiksust muutuste tegemisel. Annab emotsionaalsele kehale energiat, leevendab depressiooni ja parandab meeleolu.

Tsitriin on võimas puhastaja ja uuendaja. See päikese jõudu kandev kristall on ebatavaliselt kasulik. Soojendab ja annab energiat ning arendab loovust.

Tsitriin on üks neid kristalle, mis ei vaja puhastamist. Tsitriin neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning kaitseb seetõttu suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil. Puhastab tšakraid, eriti päikesepõimiku ja nabatšakrat. Aktiveerib kroontšakra ja avab intuitsiooni.

Tsitriin on ka üks küllusekristalle. Tsitriin tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõiki häid asju. Tsitriin on õnnelik, helde kristall ja innustab Sind jagama seda, mis sul on, lisaks aidates säilitada olemasolevat. Sellel kristallil on vägi anda rõõmu kõigile, kellel see on. Nukrusel ja negatiivsusel pole tsitriini läheduses kohta. See on ka kasulik kivi ka rühma- või pere lahkhelide silumisel.

Tsitriin tõstab enesehinnangut ja eneseusaldust ning kõrvaldab hävitavad kalduvused. Soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljendamist. Muudab vähem tundlikuks, eriti arvustamise suhtes, ja innustab kasutama konstruktiivset kriitikat. Aitab arendada positiivset suhtumist ja optimistlikku tulevikuvaatamist, et mineviku küljes rippumise asemel eluga kaasa minna. Tsitriin edendab rõõmu uutest kogemustest ja innustab uurima iga võimalikku lähenemisteed, kuni leiad parima lahenduse.

Suurendab keskendumist ja elavdab mõistust. Oivaline kristall depressioonidest, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Tsitriin toodab sisemist rahu, võimaldades tarkusel esile tulla. Aitab informatsiooni läbi töötada, olukordi analüüsida ja neid positiivses suunas juhtida. Äratab kõrgema meele, suurendab elurõõmu, vabastab negatiivsed jooned, hirmud ja tunded kõige sügavamatel tasanditel. Saab jagu hirmust vastutuse ees ja kaotab viha. Tsitriin aitab emotsioone tasakaalustada, annab energiat ja kosutab füüsilist keha. Kristall on kasulik neile, kes on tundlikud keskkonna- ja muude väliste mõjude suhtes. Ettevaatust, mitte laadida aknalaual, sest tsitriin pleegib päikese käes.

 

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tugev külluse käevõru tiigrisilma ja tsitriiniga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)