Suur kodupuhastuse komplekt Valge Salvei ja Palo Santo puiduga

32.50

See kodupuhastuse komplekt pakub kõike, mida sul oma kodu või tööruumi energeetiliseks puhastuseks tarvis läheb. Imelist valget salveid kasutatakse negatiivsest energiast vabanemiseks ja Palo Santo puit on ideaalne järelpuhastaja ning ruumi positiivse energiaga täitja.

Valge salvei ehk nõiasalvei on tuntud oma puhastava ja kaitsva mõju poolest. Salveid tuntakse põliste indiaanlaste püha taimena, mida kasutatakse erinevates rituaalides puhastamise ja õnnistamise eesmärgil. Salvei suitsu kasutatakse seisva ja negatiivse energia kõrvaldamiseks, kaitse loomiseks ning külluse ja heaolutunde suurendamiseks. Lisaks ruumide puhastamisele on salvei ka väga hea abiline kristallide puhastamisel. Selleks süüta tõrvik, puhu ära leek ja aseta suitsev tõrvik pärlikarbile. Laota puhastust vajavad kristallid tõrviku ümber. Lase tõrvikul 5-10 minutit suitseda (soovi korral võid suitsu levitada nii sule kui ka käega). Seejärel on kristallid valmis laadimiseks.

See saladusliku väega Palo Santo puu on pärit Lõuna-Ameerikast ning on olnud indiaanlaste seas üks enim kasutatavaid taimi. Palo Santo on pärast salveid ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada uut energiat nii kodukeskkonda, kristallidesse kui ka inimese auravälja. Selle püha puu suits tõmbab ligi rahustavaid energiaid, sobides ideaalselt pingete ning negatiivsuse maandamiseks. Palo Santo puu tervendab ka energiaväljasid. Kui energiaväljad ei tööta korralikult, hakkavad kimbutama haigused, kurbus, stress.

Komplekti kasutamine: süüta tõrvik, puhu ära leek ja aseta suitsev tõrvik pärlikarbile või hoia tõrvikut käes. Käi suitseva tõrvikuga läbi kogu puhastust vajav ruum. Suitsu võid levitada nii sule kui ka vaba käega. Mitmekorruselise maja puhul alusta ülemiselt korruselt ning liigu allapoole. Ava aken või aknad, et negatiivne energia saaks välja minna. Toimi sama Palo Santo puiduga.

2 laos

Kirjeldus

Komplekti kuulub:

  • 1 x pärlikarp Salvei ja Palo Santo põletamiseks (9–10 cm).
  • 3 x Valge Salvei tõrvik.
  • 4 x Palo Santo puu pulk.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur kodupuhastuse komplekt Valge Salvei ja Palo Santo puiduga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)