Reima sügis-kevadised poolsaapad suuruses 21

15.90

Pärast suve, rõske sügise saabudes, on raske leida lapsele jalanõud, mis ei oleks liiga soe, ent hoiaksid lapse jalad kuivana. Päris ausalt, selliseid jalanõusid on vähe. Me kõik teame, et talvesaapad on loodud hoidma ka niiskust eemale, ent tavalised tossud või poolsaapad ei ole veekindlad. Siiski, päris sügisel veel lapsele talvesaabast jalga panna ei saa, sest lapsed on nii aktiivsed, et jalad hakkavad higistama ja tulemuseks on märg sokk ning külmad jalad. Reima on loonud aga jalanõud, mis oma välimuselt on nägusad tossude ja poolsaabaste vahepealne variant ja mis kõige tähtsam, need on täiesti veekindlad. Lapsed armastavad neid jalanõusid ning emad jumaldavad, sest neid on kerge jalga panna ning tõepoolest hoiavad jalad kuivana. Minu lombielanikud tegid selle mulle kiiresti selgeks, pärast mida kuuluvad need Reima sügis-kevadised poolsaapad vaieldamatult aastast aastasse meie jalatsikappi!

1 laos

Kirjeldus

💙 Poolsaapad on 21 suuruses ja 14 cm jalale.

💙 Saabaste originaaltallad on välja vahetatud uhiuute talvetaldade vastu, et ka praeguse ilmaga tagada jalale maksimaalse mugavus ja soojus.

💙Jalanõud on veekindlad, pestud spetsiaalse jalanõude pesuainega ning töödeldud lisaks ka niiskus-mustuskaitsevahendiga (soovitatav pärast igat pesu).

💙 Parema saapa helkurriba on tulnud õmblusest lahti, ent taas kinni liimitud ja märgatav ainult lähedalt vaadeldes (vaata pildilt).

💙 Poolsaabastel on mõnusalt paks kummitald, et hoida niiskust saapast veelgi kaugemal.

💙 Sobilik ka laiale ja/või kõrgele jalale.

💙 Neid nägusaid poolsaapaid sobib kanda nii sügisel, soojal plusskraadidega talveilmal kui ka kevadel. Autosõitudeks on ideaalsed aastaringselt.

💙 Tähelepanu, tegemist on kasutatud tootega!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Reima sügis-kevadised poolsaapad suuruses 21”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)