Reguleeritavate paeltega rohelise aventuriini käevõru

8.50

Roheline aventuriin on väga võimas jõukuse ja külluse kristall. Rohelist aventuriini võiksid kanda kõik need, kes soovivad oma maailma veidi rohkem õnne tuua. Ükskõik, kas vajad rikkust, küllust armastus- ja sõprussuhetesse või lihtsalt kasvu. Aventuriin soovib, et tema kandjal õnnestuksid kõik ettevõtmised, olenemata sellest, kui suured või väikesed need on.

Aventuriin tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Stabiliseerib meeleseisundit, ergutab taju ja suurendab loovust. Avab alternatiive ja võimalusi, iseäranis neid, mida pakuvad teised inimesed.

Roheline aventuriin on lohutaja ja südame ravitseja ning üldine harmoniseerija, kaitstes südant. Toob asjad tagasi kontrolli alla. Vabastab negatiivsetest emotsioonidest ja mõtetest. Leevendab viha ja ärritust. Roheline aventuriin on üleüldine tervendaja, mis annab inimesele hea enesetunde ning meelerahu. Võimaldab elada iseenese südames.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tegemist on minu lemmik käevõru stiiliga. Armasatan, kui saan käevõru ise enda käe järgi paika sättida. Lisaks ei ole käevõrul liiga palju kristalle, mille võimas energia võib ülitundliku inimese käed valutama panna. Kui valid endale ehet, siis ära kunagi vaata ehte suurust. Kristallide võimas energia on vägagi tuntav ka pisikese kivi puhul.

Kristalli läbimõõt on 5-6 mm. Käevõru ümbermõõt on reguleeritav (maksimaalne ümbermõõt 18 cm).

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Reguleeritavate paeltega rohelise aventuriini käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)