Meistertervendaja! Imeliselt särav mäekristall iiris käevõru

8.50

Käevõru kristall on mäekristall iiris. Mäekristall iiris on mäekristall, mida spetsiaalse ja kalli protseduuri käigus esmalt kuumutatakse ja seejärel kiiresti jahutatakse. Temperatuuri järsu languse tõttu tekitab kivi pisikesi pragusid, mis annavad kristallile kauni särava välimuse.

Mäekristall ehk selge ja kirgas kvarts on meie planeedil kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall tänu oma unikaalsele kristallivormile. Kvarts neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadide vabastaja. Mäekristalli leidub kõikjal maailmas.

Mäekristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele. Kvarts viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ning energiakeha ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja.

Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid ehk minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas ning mis võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus.

Mäekristall suurendab vaimset võimekust ning häälestab Sind Sinu vaimsele eesmärgile. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib kvarts välja häirivad segajad. Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel.

Soodustab suhete selginemist, juhtides eemale kõik segavad energiad, likvideerides sisemaailma kuhjunud kaose ja tuues rahu. Mäekristall on meisterravitseja ja kristalli võib kasutada iga haigusseisundi puhul ravi toetava abivahendina.

2 laos

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm).

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meistertervendaja! Imeliselt särav mäekristall iiris käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)