Müstiline ja kaitsev labradoriit hõberipats

58.50

See tohutult atraktiivne hõberipats on valmistatud käsitööna 925 hõbedast, mille krooniks on imeilus müstikute kristall labradoriit.

Labradoriidi sügavad värvid ulatuvad hallikast kuni mustani koos sinise, kollasega. Labradoriit on väga müstiline ja kaitsev kivi – valgusetooja. Tegemist on müstikute kristalliga, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele. Labradoriit on tugev selgeltnägemise kristall, mis toob nii öiseid kui päevaseid visioone.

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile väe elu muuta. Labradoriiti kandma hakates võid hakata järk-järgult oma elus muutusi nägema.

Labradoriit toob ellu muutusi, vabastab vanu ahelaid, teeb elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Labradoriit kallutab aurast kõrvale soovimatuid energiaid ja takistab energia lekkimist. Kaitseb energiarünnakute ja energia kadumise eest ning suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab tuvastada inimesi, kellega ei peaks kontaktis olema. Kui labradoriit läheb käe peal kuumaks, siis Sinu lähedal on inimene, keda ei tohiks usaldada.

Labradoriit tõstab teadlikkust, tugevdab intuitsiooni, kujutlusvõimet, tahtejõudu ja aitab vaimselt kasvada. Surub maha hirmud ja ebakindluse ning parandab hingehaavad. Samuti tugevdab usku iseendasse ja usaldust Universumi vastu. Eemaldab teiste inimeste projektsioonid, kaasa arvatud aurasse haakunud mõttevormid.

Labradoriit rahustab üliaktiivset meelt, leevendab stressi ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Labradoriit toetab sisevaatlust ning on toetav kaaslane muutustes, andes tugevust ja visadust.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mõõdud: ca 3.5 x 2.5 cm.

Värvus: helklev hallikast kuni mustani koos sinise, kollasega.

Materjal: labradoriit, 925 hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Müstiline ja kaitsev labradoriit hõberipats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)