Käsitöö hõbesõrmus granaat (suurus 17)

35.50

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus (suurus 17) sisaldab kvaliteetset kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat kristalli tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

Granaat on võimas energiat andev ja taastav kristall. Granaat puhastab tšakraid negatiivsest energiast ja annab neile uut energiat. Annab uut elujõudu ja tasakaalustab energiat, tuues vastavalt vajadusele kaaasa kas meelerahu või kirge. Öeldakse, et granaat on võimeline hoiatama läheneva ohu eest ja vanasti kanti teda kui talismani. Granaati on hea omada kriisiolukordades. Ta on iseäranis abiks situatsioonides, kus ei paista olevat väljapääsuteed, või kui elu on tükkideks purunenud või traumeeriv. Granaat tugevdab, aktiveerib ja toetab ellujäämisinstinkti, tuues julgust ja lootust näivalt lootusetutesse olukordadesse.

Granaadil on tugev side ajuripatsiga ning võib stimuleerida avaramat teadlikkust ja endiste elude meenutamist. Granaat aktiveerib ka teisi kristalle ja võimendab nende mõju. Möödunud elu meenutamiseks tuleks asetada granaat kolmandale silmale.

 

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurus: 17.
Materjal: granaat, 925 Hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö hõbesõrmus granaat (suurus 17)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)