Imelise aroomi ja võimsa toimega viirukipuu eeterlik õli 10 ml

7.99

Viirukipuu eeterlik õli on üks võimsamaid eeterlikke õlisid maailmas, mida kasutatakse keskendumisvõime parandamiseks, mediteerimiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks, enese rahustamiseks, igapäevaselt ärevuse ja depressiooni leevendamiseks. Arvatakse, et viirukipuu eeterlik õli aitab ka soovide täitumisel, mis tähendab, et õli kasutamisel tuleks mõelda ainult positiivseid soove!

Viirukipuu eeterlik õli on abiks ka halva une korral, on hingamist kergendav, närvisüsteemi rahustav ja tasakaalustav. Aitab leevendada kroonilist stressi ja ärevust, vähendada valu ja põletikku, tõstab immuunsust, eriti pärast raskeid haigusi. Aitab leevendada psoriaasi ja atoopilise dermatiidi (kuiv ja sügelev nahk) sümptomeid. Samuti on viirukipuu eeterlik õli suurepärane rasedusjärgse depressiooni leevendaja, rahustab magu ja soodustab seedimist, loob kõrgenenud meeleolu ja lisab rahulolutunnet.

Viirukipuu eeterlik õli on mõeldud kasutamiseks difuuserites ja aroomilampides (3–5 tilka koos veega või vastavalt soovile). Kasutades magamistoas aitab saavutada lõõgastuse saabuvaks uneks.

Tegemist on 100% naturaalse ja lahjendamata õliga. Toodet ei tohi kasutada nahal!

 

 

1 laos

Kirjeldus

Toode on kaunites pakendites ja 10 ml klaaspudelites. Kasutuskõlblik ± 2 aastat pärast avamist. Hoida varjus ja jahedas, laste kättesaamatus kohas. Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata!

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imelise aroomi ja võimsa toimega viirukipuu eeterlik õli 10 ml”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)