Imekaunis lihvimata kristall – püriit 💖

6.90

Püriidiga kaasa tulev afirmatsioon:
“Mida rohkem annan, seda rohkem vastu saan.”

Afirmatsioonid on positiivsed laused, mis aitavad endale luua sedalaadi elu, mida soovid ja vajad. Need on jõulaused, mis algatavad muutuse ja tervenemise.

Püriit on võimas külluse- ja kaitsekivi. Püriit aitab ligi tõmmata rahaenergiat. Paiguta püriit teiste küllust ligi tõmbavate kristallide juurde, küllusenurka, töölauale või kanna rahakotis. Töölauale pandud püriiditükk annab ümbritsevale alale energiat, millest on abi, kui kanvandad suuremat ärilist ettevõtmist.

Püriit kaitseb negatiivse ja ebavajaliku energia eest, annab elujõudu ning suurendab tasakaalu ja tahtejõudu.  Selgitab meelt ja ergutab mõttetegevust, seega mõjub hästi mälule ja õppimisvõimele. Püriit tõstab enesekindlust ja annab eneseusku. Leevendab ärevust ja frustratsiooni. Aitab melanhoolia ja sügava meeleheitega toime tulekul. Suurendab hapniku hulka veres ning tugevdab vereringesüsteemi. Suurendab energiat ja võidab väsimuse. Takistab energialekkeid füüsilisest kehast ja aurast. Tervendamisel on selle mõju erakordselt kiire, tuues esile haigusseisundi põhjuse.

 

2 laos

Kirjeldus

Tähelepanu! Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga kristall on erinev. Konkreetse kristalli läbimõõt jääb vahemikku 4–5 cm.

Tootega on kaasas puuvillane kotike ja lihtne ingliskeelne informatsioonikaart (pildil).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imekaunis lihvimata kristall – püriit 💖”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)