Kasulikud leinakivid! Roosa kvartsi käevõru ametüstiga

9.50

Vast ükski pilt ei suuda edastada selle käevõru ilu, seda peab lihtsalt nägema. Üks pilk ja Sa rändad juba kõrgemaid armastuse radu. Ametüst, mis on justkui selle käevõru tõeline kuninganna, püsib kindlalt tipus, toetudes roosa kvartsi armastavale hoolele. Loe lähemalt lisainfost roosa kvartsi ja ametüsti kasulike omaduste kohta.

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm).

 

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall! Kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on rahustav, olles asendamatu suurte elusündmuste korral.

Kui soovid armastust ligi tõmmata, siis vaata kindlasti roosa kvartsi poole. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. Tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajalike muutustega leppimisel. Roosa kvarts on emotsionaalselt kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab roosa kvarts sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest.

Kui Sa pole kunagi armastust tunda saanud, avab roosa kvarts Sinu südame, nii et muutud armastusele vastuvõtlikuks. Kui oled aga armastanud ja kaotanud, lohutab Sind leinas. Roosa kvarts õpetab ka kuidas iseennast armastada, mis on elulise tähtsusega, kui oled olnud arvamusel, et Sind ei armastata. Inimene ei saa vastu võtta armastust ega vastu armastada, kui ei armastata iseennast. Roosa kvarts aitab imehästi iseendale andestada ja enesega leppida ning tugevdab eneseusaldust ja enesehinnangut.

Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga erakordselt võimas ja kaitsev kristall. Puhastab aurat ja kujundab ümber negatiivset energiat. Kaitseb vaimsete rünnete eest, muutes ründe energia armastuseks. Stimuleerib kurgu- ning kroontšakrat. Ametüsti rahulikkus edendab kõrgemaid teadvusseisundeid ja meditatsooni. Avab intuitsiooni ja suurendab vaimseid andeid.

Ametüst on erakordselt kasulik meelele, rahustades või ergutades vastavalt vajadusele. Mediteerimisel juhib ametüst mõtted maapealsetelt asjadelt rahu ja sügavama mõistmise juurde. Aitab tunda end terviklikumana, keskendunumana ja oma võimeid kontrollida.

Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi ning tõstab vaimset teadlikkust. Ametüst tugevdab immuunsüsteemi, leevendab peavalu ja vabastab pingest. Hajutab viha, raevu, hirmu, ärevust. Traditsiooniliselt kanti ametüsti purju jäämise vältimiseks ning kristallil on kainestav mõju ülemääraste hirmude ja füüsiliste kirgede suhtes, sest toetab mõõdukust. Ametüst saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokeeringutest.

Ametüst parandab mälu ja suurendab motivatsiooni. Soodustab uute ideede omaksvõtmist. Tasakaalustab nii liigset elevust kui norutunnet, tugevdab emotsionaalset keskendumist.  Muundab madalamad energiad vaimse ja eetermaailma kõrgemateks võngeteks. Leevendab kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega. Kristalli ei tohiks kasutada paranoia ega skisofreenia puhul. Mitte puhastada ega laadida päikesevalgusega, sest ametüst pleegib päikese käes.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kasulikud leinakivid! Roosa kvartsi käevõru ametüstiga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)