Armastus südames ja südame kohal! Kahetipulise roosa kvartsiga ripats

7.50

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall!

Roosa kvarts on kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on rahustav, olles asendamatu suurte elusündmuste korral.

Kui soovid armastust ligi tõmmata, siis vaata kindlasti roosa kvartsi poole. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. Tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajalike muutustega leppimisel. Roosa kvarts on emotsionaalselt kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab roosa kvarts sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest.

Kui Sa pole kunagi armastust tunda saanud, avab roosa kvarts Sinu südame, nii et muutud armastusele vastuvõtlikuks. Kui oled aga armastanud ja kaotanud, lohutab Sind leinas. Roosa kvarts õpetab ka kuidas iseennast armastada, mis on elulise tähtsusega, kui oled olnud arvamusel, et Sind ei armastata. Inimene ei saa vastu võtta armastust ega vastu armastada, kui ei armastata iseennast. Roosa kvarts aitab imehästi iseendale andestada ja enesega leppida ning tugevdab eneseusaldust ja enesehinnangut.

Kristalli kaks tippu võimaldavad energial liikuda mõlemas suunas – nad võtavad vastu ja kiirgavad energiat samaaegselt, mis muudab ripatsi Sinu südametšakra kohal veelgi väekamaks.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli pikkus on 39 mm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Armastus südames ja südame kohal! Kahetipulise roosa kvartsiga ripats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)